Kimdir

​​Yalçın Kale Kimdir?

6 2
Yazar : Bilgi Öğren

​​Yalçın Kale Kimdir geçtiğimiz günlerde magazin arşivlerine konu olan Yalçın Kale Demet Özdemir ‘in ablası Derya Özdemir ile yaptığı evlilik ile tanındı. Bununla birlikte Yalçın Kale Kale Holding ile bağlantısı düşünülsede bu konu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Gelin şimdi hep beraber Yalçın Kale Ne İş Yapıyor ve ​​Yalçın Kale Kimdir Nerelidir gibi merak edilen soruların cevaplarına göz atalım.

​​Yalçın Kale Kimdir

​​Yalçın Kale Kimdir

​​Yalçın Kale Kimdir 

Geçtiğimiz günlerde evlenen Derya Özdemir’in düğününe kardeşi Demet Özdemir’in katılmaması akıllarda oldukça soru işareti bıraktı. Bu konuyu bir kenara bırakıyoruz ve çiçeği burnunda damat ​​Yalçın Kale Kimdir sorusunun cevabına bakıyoruz.

Kendisi hakkında pek bilgi bulunmamaktadır. Kale’nin İstanbul Bakırköy’de ikamet ettiği tahminler arasındadır. Bununla beraber Yalçın Kale Ne İş Yapar sorusu da daha öncesinde bir kumaş firmasının olduğunu lakin bazı nedenlerden ötürü kapandığı bilinmektedir. Şu an ise Yalçın Kale Ne İş Yapıyor sorusu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Kale’nin kaç yaşında olduğu ise yine kendisi hakkında merak edilen sorulardan bir tanesidir. Kendisi hakkında net bir bilgi bulunmamakla birlikte 50’li yaşlarda olduğu görülmektedir. Lakin net bir bilgi bulunmamaktadır.

Ek olarak kendisinin nereli olduğuda gündemde oldukça araştırılmıştır. Yaşı ile beraber Yalçın Kale’nin nereli olduğu hakkında da herhangi bir bilgi yer almamaktadır.

​​Yalçın Kale Kimdir

​​Yalçın Kale Kimdir

Yalçın Kale İnstagram

Güzeller güzeli iş insanı Derya Özdemir’in eşi Yalçın Kale İnstagram hesabından takipçileri ile iletişim halindedir. Şu an için profili gizli olsa da biz yazımızı yazarken 13 gönderi, 603 takipçi ve 358 takip ettiği bulunmaktadır.

İlgili Yazı  Kurumsal Kreatif Çalışmalar: Sıradanlığın Ötesinde İşler Yaratın!

Buraya tıklayarak Yalçın Kale’nin Instagram hesabı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

​​Yalçın Kale Kimdir

​​Yalçın Kale Kimdir

Yalçın Kale Demet Özdemir

Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Demet Özdemir’in ablası Derya Özdemir güzel aşklarını evlilikle taçlandırmıştı. Bununla beraber Demet Özdemir’in ablasının en mutlu olduğu anda yanında olmaması gözlerden kaçması.

Dolayısıyla akıllarda Yalçın Kale Demet Özdemir arasında bir gerginlik mi var? yoksa Demet ablasıyla mı küs? sorusu merak edildi. Bu konu hakkında oldukça fazla iddia ortaya atılsada net bir açıklama gelmemiştir.

Tahminlere göre Demet Özdemir ve Derya Özdemir’in düğün zamanı aralarının bozuk olduğudur. Daha öncesinde Derya ve Yalçın çifti düğünlerinden 10 gün önce bir yemek düzenlemiş ve davete Demet Özdemir’de katılmıştır.

​​Yalçın Kale Kimdir

​​Yalçın Kale Kimdir

Yalçın Kale Kale Holding

Daha öncesinde kumaş işi ile uğraşan Yalçın Kale’nin şu an ne yaptığı oldukça merak ediliyor. Kendisinin soyad benzerliğinden olsa gerek Yalçın Kale Kale Holding ile bağlantılı mı? Sorusunun cevabını sevenlerine merak ettirdi. 

Kale Holding seramik, makine, parça imalatı gibi işlerle uğraşan bir kuruluştur. Bununla beraber Yalçın Kale’nin Kale Holding ile herhangi bir bağlantısı olup olmadığı ise bilinmemektedir.

​​Yalçın Kale Kimdir

​​Yalçın Kale Kimdir

Demet Özdemir Kimdir

26 Şubat 1992 tarihinde 3 kardeşin en küçüğü olarak dünyaya geldi. Ablası Derya Özdemir ve abisi Volkan Özdemir’dir. Derya Özdemir’in ablasını Demet Özdemir Oğuzhan Koç ile dünya evine girdiğinde görmüştük.

Demet ablası Derya hakkında ‘’Annem ve babam boşandıktan sonra evin erkeği ablam oldu. Çok para kazanmamasına rağmen beni kolejde okuttu. 2 işte birden çalıştı.’’ demişti.

İkilinin arasının oldukça iyi olduğu biliniyor. Lakin Demet Özdemir’in düğüne gelmemesi oldukça şaşırtmıştı. İkilinin arasının bozuk olduğu öne sürüldü. Lakin Derya ve Yalçın çiftinin 10 gün öncesinde bir yemek düzenlediği ve Demet Özdemir’in de o yemekte olduğu görüldü. Demet’in ablası Derya’nın düğününe neden gitmediği halen bilinmezliğini korumaktadır.

İlgili Yazı  Psikolog Fiyatları: Uzmanlık Kaç Paraya Malolur?

Yazar Hakkında

Bilgi Öğren

Yorum Bırak